Volontiraj, doniraj, educiraj

Ove školske godine učenici 6. a razreda, Leon, Ana, Elena, Ognjen, Patricia, Nikolina , Antonia, Lorena i moja malenkost smo sudjelovali u eTwinning projektu pod nazivom Volontiraj, doniraj, educiraj kao skupina Pomladak CK. Cilj projekta je: da učenici na primjeru osobnog  truda i angažmana uvide kako mogu utjecati na pozitivne promjene te kako svojim radom doprinose promjenama u zajednici. Važan naglasak je bio i utjecaj na mentalno i fizičko zdravlje učenika. Zajedničkim istraživačkim aktivnostima osvijestili su moralne i etičke osobine, naučili preuzimati odgovornost za vlastite postupke i spoznali sebe u nekom novom okruženju. Osnovni cilj je bio da volontiranjem potičemo učenike da postanu aktivni članovi zajednice. Uživali smo  i s nestrpljenjem čekamo uključivanje u novi projekt slijedeće školske godine.Ove školske godine učenici 6. a razreda, Leon, Ana, Elena, Ognjen, Patricia, Nikolina , Antonia, Lorena i moja malenkost smo sudjelovali u eTwinning projektu pod nazivom Volontiraj, doniraj, educiraj kao skupina Pomladak CK. Cilj projekta je: da učenici na primjeru osobnog  truda i angažmana uvide kako mogu utjecati na pozitivne promjene te kako svojim radom doprinose promjenama u zajednici. Važan naglasak je bio i utjecaj na mentalno i fizičko zdravlje učenika. Zajedničkim istraživačkim aktivnostima osvijestili su moralne i etičke osobine, naučili preuzimati odgovornost za vlastite postupke i spoznali sebe u nekom novom okruženju. Osnovni cilj je bio da volontiranjem potičemo učenike da postanu aktivni članovi zajednice. Uživali smo  i s nestrpljenjem čekamo uključivanje u novi projekt slijedeće školske godine.

Priloženi dokumenti:
registracija.pdf (71.61 KB)

objavio: Romana Štimac   datum: 25. 5. 2022.