Uručenje Povelje zahvalnosti Požeško-slavonske županije

Prošloga četvrtka, na Danu Požeško-slavonske županije Osnovnoj školi Lipik dodijeljena je Povelja zahvalnosti koju je preuzela ravnateljica Klaudija Kovač.

Zahvala ravnateljice Osnovne škole Lipik Klaudije Kovač:

"U ime svih učenika i djelatnika Osnovne škole Lipik izražavam zahvalnost osnivaču Požeško-slavonskoj županiji, odnosno gospodinu županu Alojzu Tomaševiću. Nakon obavijesti o nagradi, pri čemu sam bila ugodno iznenađena, osjećam da je Županiji stalo do vrijednih ljudi, koji nesebično djeluju u području odgoja i obrazovanja. Naš trud je netko prepoznao, o tome progovorio i priznao. Nagradu doživljavam kao javno priznanje za djela i rezultate naše škole.  Ova godina je uistinu bila posebna. Vlastitim idejama za realizaciju i sredstvima Županije za dogradnju učionica,  prešli smo na jednosmjenski rad, uveli e-dnevnik, dobili Zlatnu povelju za najljepši školski vrt, započeli energetsku obnovu, znatno investirali u poboljšanje uvjeta rada,  imali niz projekata,  a uz suradnju i financijsku potporu Grada Lipika omogućili program produženog boravka te radne bilježnice i radni materijal svim učenicima. Iznimni su bili uspjesi naših učenika i mentora na županijskim i državnim natjecanjima.

Tijekom ovih godina rukovođenja školom naučila sam da je za temeljito i uspješno obavljanje posla odlučujuće imati stručne, pouzdane i učinkovite suradnike. Tako sam u tom vremenu imala velik broj kolega iznimno spremnih za pomoć i podršku, koji su me ohrabrivali i poticali da ustrajem na tom putu. Sretna sam i ponosna što smo zajedničkim snagama ostvarili sve ove rezultate. Kao izraz naše želje da na konkretnoj razini pomažemo našoj djeci, uvjerena sam da smo dali istinski doprinos u području školstva i ostavili neizbrisiv trag kojim trebamo dalje koračati. Stoga, svima vama dragi učenici i djelatnici škole, od srca zahvaljujem iznimno štujući vaš doprinos. Hvala vam."

objavio: Marko Svjetličić   datum: 15. 4. 2019.